Jasmine Teaa
- Amerikalı, Filipinli
- Asyalı
- 154cm
- 61kg
- siyah saç
- Kahverengi gözler
- Temmuz 18 doğumlu, 1998 (yaş 28)
- Amerika Birleşik Devletleri'nden
Jasmine Teaa dans etmeyi (Tahiti, hula, çubuk dansı), video oyunları oynamayı, yazmayı, ağırlıklar kaldırmayı, dikiş dikmeyi, fırın yapmayı ve daha birçok şeyi çok seviyor! Doğal olarak her şey hakkında meraklıdır, bu yüzden her hafta yeni bir hobi seçme eğilimindedir. Bağımsız bir yaratıcı. Jasmine senaryo yazmaktan video düzenlemeye kadar her şeyi kendi başına yapmaya alışkın. Seks, endüstride çalışmadan önce bile hayatının büyük bir parçasıydı ve her zaman yaratıcı bir insandı. Onun için yetişkin içerik yaratıcısı olmak bu iki şey arasındaki boşluğu kapatıyor. Çıplak fotoğraflarını Reddit'te eğlenceli bir cinsel çıkış olarak anonim olarak yayınladı, bu da kısa sürede amatör içeriğini oluşturmaya dönüştü. Mezun olduktan sonra, tutkusunun yetişkin endüstrisi olduğunu fark etti. Hâlâ bir ofis işi aramak ya da tam zamanlı seks işi yapmak arasında ileri geri dönüyordu, ancak salgın başlayınca, bir yüz gösterisi yaparak ve OnlyFans'ımı başlatarak yetişkin endüstrisine girmeye karar verdi.
Bu sayfa, PornoBed'de Jasmine Teaa'nın yer aldığı her sahneyi toplar.
Jasmine Teaa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
PornoBed'te kaç Jasmine Teaa videosu var?
PornoBed şu anda 6 Jasmine Teaa videosu barındırıyor, çeşitli sahneler ve süreler kapsıyor, sürekli güncelleniyor.
Jasmine Teaa içeriği PornoBed'de ücretsiz izlenebiliyor mu?
Evet. PornoBed'teki her Jasmine Teaa videosu ücretsiz HD'de akıyor, hesap, kayıt veya ödeme gerektirmeden.
Jasmine Teaa videolarına ne sıklıkla yenileri ekleniyor?
Yeni Jasmine Teaa videoları yayınlandıkça PornoBed'e düzenli olarak ekleniyor — yeni sahneleri ilk görmek için sık sık kontrol edin veya yukarıdan "En Yeni"ye göre sıralayın.
Jasmine Teaa Videoları (6)
21:06
Asyalı
17:57
Asyalı
45:52
Asyalı
15:31
Asyalı
22:45
Asyalı
34:42
Koca Göt